fbpx

BLOG

Dbaj o swoje marzenia.
Dbaj o swoj ogrod.

Jest mi niezmiernie miło, iż w gąszczu blogów na temat florystyki i ogrodnictwa trafiłeś właśnie tu! Znajdujesz się na blogu, który powstał z miłości i pasji do roślin, natury oraz szeroko pojmowanego ogrodnictwa oraz florystyki.
Blog florystyczny i ogrodniczy Horti Advisor

Wiedza i praktyka

Florystyka i ogrodnictwo

Znajdziesz tu 100% wiedzy z zakresu pielęgnacji, ochrony oraz uprawy roślin domowych i ogrodowych. Z wykształcenia jestem ogrodnikiem i florystą działającym aktywnie od wielu lat w branży. Dzięki temu rozumiem problemy ogrodników, działkowiczów oraz osób amatorsko zajmujących się roślinami.

Dlatego też postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami, przemyśleniami oraz dobrymi praktykami w większym gronie tworząc tego bloga oraz organizując warsztaty ogrodniczo-florystyczne. Pozostając ze mną dowiesz się jak uprawiać rośliny tak, aby nie sprawiały kłopotów, nawet debiutantom, którzy właśnie rozpoczynają swoją ogrodniczą przygodę. Pozwól, iż podzielę się z Tobą konkretnymi wskazówkami i tajnikami, które możesz stosować we własnym ogrodzie.

NAJNOWSZE WPISY NA BLOGU

Jak zasuszyć kwiaty poradnik

Jak zasuszyć kwiaty? – Poradnik

Zasuszanie roślin to świetna metoda na przedłużenie dekoracyjności roślin ogrodowych, które z powodzeniem można wykorzystywać w jesienno-zimowych aranżacjach. Metod suszenia i utrwalania jest wiele, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej »