WSPÓŁPRACA

Uczmy i rozwijajmy
sie wspolnie

Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów zdobyłam podczas studiów, gdy pomagałam w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć tematycznych. Nietuzinkowe podejście do zabawy i edukacji sprawiło, iż mam wiele pomysłów na kreatywne warsztaty z dziećmi, młodzieżą i starszymi osobami. Ogrodnictwo czy zajęcia florystyczne mają charakter edukacyjny i rozwijają nowe umiejętności. Jeśli masz ochotę na podjęcie współpracy zapraszam do kontaktu.

PRACA W ZESPOLE DZIELI ZADANIA I MNOŻY SUKCESY

Sprawdz oferte wspolpracy

WARSZTATY OGRODNICZE

Jako aktualny doktorant uwielbiam dzielić tym co potrafię i przekazywać wiedzę w taki sposób aby udowodnić, iż świat roślin mimo swojej ogromnej różnorodności i tajemniczości nie jest wcale tak skomplikowany jak nam się wydaję. Prowadziłam warsztaty jak i wykłady zarówno w gronie dzieci, studentów jak i dojrzalszych osób. Jeśli chcesz, abym pojawiła się u Ciebie skontaktuj się ze mną.
Współpraca warsztaty ogrodnicze
Wspolpraca Warsztaty florystyczne

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Długoletnia praktyka uwieńczona kursem florystycznym otworzyła przede mną wiele możliwości, ukazując świat i otaczającą nas przyrodę jako harmonijną i składną jednostkę, którą ciężko dostrzec w codziennym pędzie. A może warto się zatrzymać i spojrzeć na otaczającą nas przestrzeń z tej piękniejszej strony?

REKLAMA I PROMOCJA

Jeśli prowadzisz działalność związaną z ogrodnictwem, florystyką lub pokrewnymi dyscyplinami i chciałbyś nawiązać współpracę w zakresie promocji swojej marki lub poszukujesz po prostu ambasadora skontaktuj się ze mną. Jeśli filozofia Twojej działalności lub produktu będzie pokrywać się z moją filozofią być może coś się z tego zrodzi.
Florystyka i ogrodnictwo reklama i promocja